Utolsó módosítás 2020. júl. 07.
STV minősítés a NÉMA Kft.-ben

elado

1%

Újdonságok

Farmer Expó 2017

A Magyar Charolais Tenyésztők Egyesülete négy tenyészete öt állattal vett részt a 26. Farmer Expón 2017. augusztus 17-20.-a között Debrecenben. A Hordeum 2000 Kft. (Léh) 6582-es Voltaire apaságú vemhes üszője első helyezést ért el, a Charolais Kft.

(Lajosmizse) Lajosmizsei Lakk György nevű Lajosmizsei György Icare apaságú bikája ezúttal második lett, míg az Abaúji Papp Charolais Kft. (Alsóvadász) 6798 Abaúji Miskolc Kojak P apaságú kétéves üszője harmadik helyezést ért el. Az induló húsmarha tenyészetét kiválóan bemutató Fábián Zoltán 6002 Hopium apaságú kétéves üszője pedig elnyerte az egyesületünk különdíját.

Szaktanácsadói tevékenységéért dr. David Lalman Bujdosó Mártontól, az egyesületünk elnökétől különdíjat vett át.

A kiállításról további képek itt találhatók.